2021 10 07

Liūdnas „Ryto“ startas Čempionų lygoje: „Pralaimėjome kovą, kurią turėjome laimėti“

Dramatiškai – paskutinę rungtynių minutę – Vokietijoje pralaimėjęs Vilniaus „Rytas“ neslėpė apmaudo dėl nesėkmingai prasidėjusio sezono FIBA Čempionų lygoje.
Ivanas Buva
Ivanas Buva / FIBA.com nuotr.

Kovoje su Oldenburgo „EWE Baskets“ klubu Giedriaus Žibėno auklėtiniai beveik visą laiką žaidė taškas į tašką. Prasidėjus paskutinei minutei buvo lygu 70:70, bet „Rytas“ neužpuolė, neapsigynė ir galiausiai krito 72:76.

FIBA.com nuotr./„Ryto“ kapitonas Arnas Butkevičius

„Rungtynės buvo geros, atkaklios. Skirtumas tarp komandų nebuvo didelis“, – spaudos konferenciją Oldenburge pradėjo G.Žibėnas.

„Pačioje rungtynių pabaigoje tiesiog nepataikėme. Mažos detalės yra svarbios. Oldenburgo ekipa paskutinėmis minutėmis buvo geresnė“, – varžovų pranašumą pripažino vilniečių treneris.

Jam pritarė ir rezultatyviausiai „Ryto“ ekipoje žaidęs kroatas Ivanas Buva, pelnęs 21 tašką.

„Manau, pralaimėjome rungtynes, kurias turėjome laimėti“, – apmaudo neslėpė aukštaūgis.

„Peržiūrėsime įrašą, kad pamatytume, kur klydome rungtynių pabaigoje. Nugalėtoją lėmė vienas kamuolys, viena ataka. Neradome būdų pelnyti lengvų taškų“, – pridūrė I.Buva.

FIBA.com nuotr./„Ryto“ sirgaliai Oldenburge

„Rytui“ tai buvo antras pralaimėjimas iš eilės. Prieš Čempionų lygos startą vilniečiai skaudžiai krito ir Lietuvos krepšinio čempionate – namuose 89:111 buvo sutriuškinti Utenos „Juventus“ ekipos.

Kitas rungtynes „Rytas“ žais jau poryt, šeštadienį, namie LKL lygoje su Panevėžio „Lietkabeliu“.