M.Echodas žaidė galingai, o kosminis amerikietis pakartojo visų laikų rekordą

Pergalę FIBA Čempionų lygoje iškovojo Martyno Echodo atstovaujama Manisos MNSB (2-0) ekipa, kuri išvykoje 101:97 (17:20, 31:24, 21:26, 32:27) palaužė Belgrado FMP (1-1) krepšininkus.

Lietuvis per 27 minutes surinko 17 taškų (7/10 dvit., 3/5 baud.), 9 atkovotus kamuolius, 2 blokus, perimtą kamuolį, klaidą ir 23 naudingumo balus.

Nugalėtojų ekipoje kosmines rungtynės sužaidė Sabenas Lee, kuris per 35 minutes surinko 43 taškus (10/17 dvit., 3/4 trit., 14/18 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, 3 perimtus kamuolius ir 41 naudingumo balą.

43 taškai – pakartotas Čempionų lygos rezultatyvumo rekordas, kuris iki šiol priklausė Keiferiui Sykesui, tiek pat įmetusiam 2019-aisiais.

Anksčiau skelbta, kad S.Lee viliojo Stambulo „Fenerbahče“, tačiau galiausiai gynėjas nusprendė keltis į Tel Avivo „Maccabi“, todėl artimiausiu metu turėtų palikti M.Echodo klubą.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant