2021 01 31

M.Guduričių praradusi „Fenerbahče“ po pratęsimo krito Turkijoje

Būtent su Marko Guduričiaus atvykimu sparnus užsiauginusi Stambulo „Fenerbahče“ tapo nesustabdoma jėga Eurolygoje, tačiau artimiausiu Turkijos krepšinio gigantas galimai versis be puolėjo. Serbas Turkijos čempionato rungtynėse patyrė traumą, o „Fenerbahče“ (14-5) po pratęsimo 97:102 (20:28, 17:24, 24:15, 25:19, 11:16) nusileido „Gaziantep“ (9-10) ekipai.
Marko Guduričius
Marko Guduričius / „Scanpix“ nuotr.

Antrojo kėlinio pabaigoje M.Guduričius patyrė kelio traumą, kuomet atlikinėjo prasiveržimą link krepšio. Rungtynių tęsti puolėjas nebegalėjo.

Iki susidūrimo su varžovų ekipos krepšininku M.Guduričius žaidė rezultatyvias rungtynes – buvo pelnęs 10 taškų ir pataikęs visus 5 mestus dvitaškius.

Be jo likusi Igorio Kokoškovo kariauna pademonstravo charakterį ir panaikino net 15 taškų deficitą, bet ketvirtojo kėlinio pabaigoje nesugebėjo „uždaryti“ rungtynių turėdama +6.

Pratęsime solidžiau atrodė svečiai, iškovoję devintąją pergalę čempionate.

„Fenerbahče“ vietiniame fronte suklupo trečią sykį per pastaruosius šešis mačus. Tiesa, būtent prie komandos prisijungus M.Guduričiui Stambulo klubas Eurolygoje laimėjo net aštuonis mačus paeiliui.

Edgaras Ulanovas trenerio sprendimu dėl legionierių limito registruotas nebuvo.

Stambulo „Fenerbahče“: Ali Muhammedas 22 (5/11 trit.), Melihas Mahmutoglu 16 (4/4 trit.), Dyshawnas Pierre'as 13, Marko Guduričius 10.

„Gaziantep“: Trevisas Simpsonas 22 (6/10 trit.), Kenny Hayesas 20 (12/12 baud., 6 rez. perd.), Rashardas Kelly 17 (7 atk. kam.), Mo Jaiteh 15 (12 atk. kam., 6 rez. perd.).