Su 15 diena! Metinė prenumerata vos 7,99 Eur+DOVANA
2019 10 27

M.Kalnietis su „Loko“ laimėjo Eurolygos klubo tvirtovėje

Puikią pergalę sekmadienį Jungtinėje lygoje iškovojo Mantas Kalnietis ir Krasnodaro „Lokomotiv“ klubas, svečiuose pranokęs Eurolygoje šiemet žaidžiantį Sankt Peterburgo „Zenit“ – 86:80 (16:23, 24:30, 24:15,22:12).
Mantas Kalnietis
Mantas Kalnietis / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Įpusėjus dvikovai Joano Plazo treniruojamas „Zenit“ turėjo 13 taškų pranašumą, bet po didžiosios pertraukos sugriuvo.

M.Kalnietis žaidė 23 minutes, per kurias pelnė 8 taškus (1/1 tritaškio, 5/6 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, du kartus suklydo, uždirbo tris pražangas ir du kartus prasižengė bei mačą baigė su 9 naudingumo balais.

Nugalėtojams Johnny O'Bryantas pelnė 18 taškų, Samas Dekkeris – 13, Willas Cummingsas – 12.

„Zenit“ gretose Willas Thomasas įmetė 17 taškų, Coltonas Riversas – 14, Andrew Albicy ir Mateuszas Ponitka – po 11.

Trečią pergalę per keturis mačus iškovojęs Krasnodaro klubas Jungtinėje lygoje žengia antras. „Zenit“ patyrė trečią iš eilės pralaimėjimą ir su dviem pergalėmis po penkių mačų užima aštuntą poziciją.

Pirmauja visus penkis sykius laimėjęs Rimo Kurtinaičio Maskvos srities „Chimki“.

Ekspertai įvertino: ko reikia, kad Lietuvos verslai klestėtų?