2023 06 13

M.Kuzminskas grįžo su trenksmu, o jo komanda buvo arti staigmenos finalo starte

Turkijos lygos pusfinalį dėl legionierių limito praleidęs Mindaugas Kuzminskas su trenksmu grįžo finalo serijos starte ir su komanda buvo arti to, kad tėkštų antausį poros favoritui Stambulo „Anadolu Efes“ klubui.
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / Imago / Scanpix nuotr.

Lietuvio atstovaujama Izmiro „Pinar Karsiyaka“ svečiuose 78:82 (14:23, 15:20, 27:19, 22:20) nusileido Ergino Atamano treniruojamai ekipai ir serijoje iki trijų pergalių atsilieka 0-1.

M.Kuzminskas Izmiro klube per 36 minutes pelnė 14 taškų (3/4 dvit., 2/8 trit., 2/2 baud.), atkovojo 10 kamuolių, perėmė vieną kamuolį, keturis kartus prasižengė ir sykį suklydo.

„Anadolu Efes“ pirmajame kėlinyje turėjo 12 taškų persvarą (22:10), o trečiajame buvo nurūkę per 16 taškų (45:29 ir 48:32), bet „Pinar Karsiyaka“ sugrąžino intrigą, kai ketvirtojo kėlinio viduryje netgi išsiveržė į priekį (70:68).

Vis dėlto daugiausiai Vasilije Micičiaus pastangomis „Anadolu Efes“ spurtavo 6:0 ir atlaikė svečių spaudimą paskutinėmis mačo akimirkomis.

Antrasis serijos susitikimas taip pat bus žaidžiamas Stambule, jis vyks ketvirtadienį. Vėliau serija persikels į Izmirą.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 24 (5 rez. perd.), Elijah Bryantas ir Amathas M'Baye (8 atk. kam.) po 15, Shane'as Larkinas 11, Willas Clyburnas 10 (11 atk. kam.).

„Pinar Karsiyaka“: Errickas McCollumas 21 (5 rez. perd.), Braianas Angola 15 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Vitto Brownas (6 atk. kam.) ir Mindaugas Kuzminskas (10 atk. kam.) po 14.