2020 11 11

Mantas Kalnietis vėl žaidė žvėriškai, bet „Loko“ krito po M.Teodosičiaus šou

Mantas Kalnietis nuostabiai skirstė kamuolius, bet pergalei to neužteko. Krasnodaro „Lokomotiv“ Europos taurės rungtynėse 83:89 (22:27, 22:22, 24:16, 15:24) krito prieš Bolonijos „Virtus“.
Mantas Kalnietis
Mantas Kalnietis / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

M.Kalnietis per 32 minutes pelnė 12 taškų, pataikydamas visus 4 mestus tritaškius, taip pat lietuvis išdalino net 11 rezultatyvių perdavimų. Gynėjas prametė 2 dvitaškius, 4 sykius suklydo, 2 kartus prasižengė, išprovokavo varžovų pražangą ir surinko 20 naudingumo balų.

Kitas „Loko“ lietuvis Mindaugas Kuzminskas per 23 minutes taškais nepasižymėjo (0/1 dvit., 0/2 trit.), atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, prasižengė kartą ir išprovokavo varžovo nuobaudą. Puolėjas iš Lietuvos surinko -1 naudingumo balą.

Alanas Williamsas pralaimėjusiems pelnė 15 taškų ir atkovojo net 18 kamuolių, iš kurių 6 – po varžovų krepšiu.

Vis tik nesulaikė Rusijos klubo krepšininkai Milošo Teodosičiaus. Serbas per 26 minutes suvertė 29 taškus (6/9 dvit., 3/10 trit., 8/9 baud. met.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo net 8 pražangas ir surinko 27 naudingumo balus.

„Lokomotiv“ pataikė tik 42 proc. dvitaškių (16/38) ir 46 proc. tritaškių (13/28).

Rusijos komanda suklydo net 19 kartų.

„Lokomotiv“: K.Hervey 21, A.Williamsas (18 atk. kam.) ir J.Crawfordas po 15, W.Cummingsas 13, M.Kalnietis 12 (4/4 trit., 11 rez. perd., 20 naud. bal.).

„Virtus“: M.Teodosičius 29 (5 rez. perd., 8 išpr. praž.), A.Tessitori 15 (7 atk. kam.), A.Pajola 12, K.Weemsas 10.