2021 09 12

Milžinišką deficitą panaikinęs D.Motiejūno klubas krito rungtynių pabaigoje

„Monaco“ ekipa, kurios marškinėlius nuo šio sezono vilki ir lietuvis Donatas Motiejūnas, draugiškame turnyre Stambule 84:85 (13:29, 18:20, 28:19, 25:17) turėjo pripažinti minimalų Kazanės UNIKS klubo pranašumą.
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / „Twitter“ nuotr.

Rungtynių pradžia kunigaikštystės ekipai susiklostė tiesiog košmariškai – jau po keleto minučių jei atsiliko net 21 taško persvara (4:25).

Antrajame kėlinuke „Monaco“ deficitas pasiekė rekordines aukštumas (15:38), tačiau per pertrauką Zvezdanui Mitrovičiui pavyko įkvėpti savo auklėtinius kovai – antroje mačo dalyje vaizdas aikštėje pasikeitė kardinaliai.

Lemiamo ketvirčio metu prancūzams netgi pavyko persverti rezultatą (79:77), tačiau paskutinių minučių dramą laimėjo šaltakraujiškiau sužaidusi Rusijos ekipa.

Donatas Motiejūnas ant parketo praleido 14 minučių, per kurias spėjo pasižymėti 7 taškais (3/5 dvit., 1/4 baud.), 3 atkovotais kamuoliais, 2 rezultatyviais perdavimais ir 7 naudingumo balais.

„Monaco“ klubui 16 taškų pelnė Robas Gray'us, 12 – Jerry Boutsielle sąskaitoje.

Nugalėtojų gretose sužibo Lorenzo Brownas (20 tšk.), 15 taškų pridėjo Artiomas Klimenka.