2021 02 13

Milžinišką deficitą panaikinęs „Real“ žengė į Karaliaus taurės finalą

Madrido „Real“ klubui Ispanijos Karaliaus taurės turnyro pusfinalyje pavyko sutramdyti Tenerifės „Iberostar“ krepšininkus – turnyro šeimininkai panaikino milžinišką deficitą ir atkaklią dvikovą laimėjo 85:79 (19:23, 21:23, 25:16, 20:17).
Walteris Tavaresas
Walteris Tavaresas / „Scanpix“ nuotr.

Žvilgtelėjus į kėlinukų rezultatus to neišvysi, tačiau antrajame kėlinyje „Iberostar“ savo varžovus triuškino ir pirmavo beveik dvigubai (40:22).

Visgi Pablo Laso auklėtiniai dar prieš pertrauką skirtumą sumažino iki vienženklio, kuomet spurtavo 18:6.

Po pertraukos svečiai iš Tenerifės dar kurį laiką pirmavo, bet karališkasis klubas inicijavo antrąjį spurtą (13:0) ir perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas bei daugiau oponentams pirmauti neleido.

Nugalėtojų gretose po 18 taškų pelnė Fabienas Causeuras ir Gabrielis Deckas, 11 – Sergio Llullas (5 rez. perd.) ir Jaycee Carrollas.

„Real“ bokštas Walteris Tavaresas pelnė tik 4 taškus, tačiau sugriebė net 15 kamuolių ir nupūtė 4 varžovų metimus.

Įdomu tai, kad Madrido ekipa iš viso šiame mače atliko net 11 blokų.

„Iberostar“ klube Marcelinho Huertas pelnė 22, Franas Guerra 15, o Bruno Fitipaldo – 13 taškų.

Karališkasis klubas Karaliaus taurės finale kausis su „Barcelona“ arba Vitorijos „Baskonia“.