2022 03 11

„Monaco“ šou su D.Motiejūnu – sutriuškino Eurolygos čempionus

Dėl Eurolygos atkrintamųjų kovojantis „Monaco“ (11-13) klubas šventė svarbią pergalę. Donato Motiejūno atstovaujama ekipa namie 102:80 sutriuškino Eurolygos čempionę Stambulo „Anadolu Efes“ (12-10) ekipą.
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas džiaugiasi pergale / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Bėgti nuo varžovų „Monaco“ pradėjo dar pirmajame kėlinyje (25:16). Antrajame skirtumas toliau augo (35:21), o didžiausia praraja komandas skyrė ketvirtojo kėlinio viduryje (92:68).

D.Motiejūnas per 20 minučių nugalėtojams šįkart pelnė 9 taškus (4/6 dvit., 0/2 trit., 1/2 baud.) ir sugriebė 6 kamuolius (3 – puolime). Lietuvis surinko 10 naudingumo balų.

Ryškiausiai „Monaco“ ekipoje žibėjo Mike‘as Jamesas (27 taškai, 33 naud. balai) ir Alpha Diallo (19 taškų, 31 naud. balų).

Pralaimėjusiems Vasilje Micičius surinko 25 taškus ir 8 rezultatyvius perdavimus, bet kitas lyderis Shane'as Larkinas nepataikė nė vieno metimo (0/3 trit., 0/2 dvit.), prarado 3 kamuolius ir rungtynes baigė su minus 6 naudingumo balais.