2021 09 23

N.Mirotičiaus rekordas papuošė triuškinančią Š.Jasikevičiaus auklėtinių pergalę

Įtikinimą antrą pergalę Ispanijos krepšinio pirmenybėse šventė „Barcelonos“ (2-0) klubas, išvykoje 82:64 (23:17, 18:9, 21:18, 20:20) susitvarkęs su Las Palmo „Gran Canaria“ (1-1) ekipa.
Nikola Mirotičius
Nikola Mirotičius / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Ryškiausiai nugalėtojų gretose žibėjo asmeninį rekordą pagerinęs Nikolas Mirotičius. Daugiausia Europoje uždirbantis krepšininkas atkovojo net 16 kamuolių per 25 minutes.

Aukštaūgis taip pat pridėjo 14 taškų (4/5 dvit., 1/3 trit., 3/3 baud.) ir buvo rezultatyviausias „Barcelonos“ komandoje. N.Mirotičius iš viso surinko 36 naudingumo balus.

Amerikiečiai Cory Higginsas ir Kyle'as Kuričius pridėjo po 13 taškų.

Lietuvis Rokas Jokubaitis šįkart žaidimo laiko gavo tik ketvirtajame kėlinyje ir per 6 minutes spėjo pelnyti 3 taškais (1/2 dvit., 1/2 baud.) bei atlikti 2 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėjusiems Dylanas Ennisas įmetė 13, o buvęs „Barcelona“ žaidėjas Artiomas Pustovijus – 11 taškų.

Su dviem pergalėmis iš tiek pat galimų „Barcelona“ pirmauja ACB pirmenybėse.