N.Pacevičius tęsia pergalingą žygį – „Wolves“ laimėjo paskutines namų rungtynes

Nedo Pacevičiaus treniruojamas Vilniaus „Wolves“ (7-10) klubas ir toliau neklumpa. Sostinės ekipa paskutinėse Europos taurės namų rungtynėse 94:84 (22:20, 34:21, 19:22, 19:21) įveikė Hamburgo „Towers“ (2-15) komandą.

Iš Kęstučio Kemzūros „vilkų“ vairą perėmęs N.Pacevičius su sostinės klubu iškovojo trečią pergalę iš eilės – prieš tai buvo įveiktos Venecijos „Umana Reyer“ ir Klaipėdos „Neptūno“ komandos.

Pačiose pirmose rungtynėse N.Pacevičius su „Wolves“ sužaidė lygiosiomis su Kauno „Žalgiriu“ Karaliaus Mindaugo taurėje.

Nepaisant pergalių, „Wolves“ jau atsisveikino su viltimis patekti į kitą Europos taurės etapą ir geriausiu atveju užims septintą vietą A grupėje.

Pergalės pamatus „vilkai“ padėjo antrajame ketvirtyje, kuriame pelnė net 34 taškus ir įpusėjus mačui prieš „Towers“ pirmavo 56:41.

Po ilgosios pertraukos svečiai buvo priartėję iki 6 taškų (50:56), bet legionierių Jeffery Tayloro ir Tre'Shawno Thurmano vedami „Wolves“ vėl atkuto ir nurūko į priekį 73:57.

Ketvirtajame kėlinyje „Towers“ intrigos atkurti nesugebėjo ir turėjo pripažinti pralaimėjimą.

Į pergalę N.Pacevičiaus ekipą tempę J.Tayloras ir T.Thurmanas kartu pelnė 39 taškus ir surinko 40 naudingumo balų.

Paskutiniame ture po savaitės „Wolves“ išvykoje žais prieš Londono „Lions“.

„Wolves“: Jeffery Tayloras 20 (5/7 dvit., 3/6 trit.), Tre'Shawnas Thurmanas 19 (5/6 dvit., 6 rez. perd., 25 naud. bal.), Kristupas Žemaitis 10 (7 rez. perd.), Regimantas Miniotas 9 (8 atk. kam.), Christianas Mekowulu ir Garrisonas Brooksas po 8.

„Towers“: Vincentas Kingas 21 (10/14 dvit.), Markas Hughesas 17 (4/7 trit.), Aleksanderis Dziewa 16.