2021 05 22

Namų tvirtovę apgynusi CSKA – per žingsnį nuo VTB Vieningosios lygos finalo

Įtikinamą pergalę savo namų tvirtovėje iškovojusi Maskvos CSKA atsidūrė per žingsnį nuo didžiojo finalo. Daugkartiniai VTB Vieningosios lygos čempionai 96:82 (17:13, 27:25, 26:26, 26:18) susitvarkė su Sankt Peterbugo „Zenit“.
Willas Clyburnas prieš Keviną Pangosą
Willas Clyburnas prieš Keviną Pangosą / „Scanpix“ nuotr.

Pusfinalio serijoje iki trijų pergalių maskviečiai išsiveržė į priekį 2:1.

CSKA bilietą į Vieningosios lygos finalą galės užsitikrinti jau po dviejų dienų, kuomet namuose dar kartą priims Xavi Pascualio kariauną.

Kitoje pusfinalio serijoje Kazanės UNIKS užtikrintai 2:0 pirmauja prieš Krasnodaro „Lokomotiv“.

Svečiai iš Sankt Peterburgo trečiosiose pusfinalio rungtynėse oponentams priešinosi tris kėlinius, tačiau beveik nuolatos turėjo vytis šeimininkus.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje CSKA pirmą kartą susikrovė dviženklį pranašumą ir jį išlaikė iki pat susitikimo pabaigos.

„Zenit“ gynyba šiame mače niekaip negalėjo įminti Willo Clyburno mįslės. Amerikietis per beveik 29 min. pelnė 24 taškus (4/5 dvit., 5/7 trit., 1/1 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 29 naudingumo balus.

Abi ekipos šiame mače pasižymėjo puikiu pataikymu iš tolimojo nuotolio: CSKA tritaškius metė 52 proc. (11/21), „Zenit“ – 50 proc. (11/22).

Maskvos CSKA: Willas Clyburnas 24 (29 naud. bal.), Danielis Hackettas 16 (10/10 baud.), Darrunas Hilliardas 15, Johannesas Voigtmannas 14.

Sankt Peterburgo „Zenit“: Kevinas Pangosas 15 (5 rez. perd.), Willas Thomasas (7/7 baud.) ir Billy Baronas po 13, Alexas Poythressas 10.