2023 10 17

Naudingiausiai žaidusio T.Sedekerskio neužteko – „Baskonia“ nusileido „Bayern“

Tadas Sedekerskis buvo arti dvigubo dublio, bet jo atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (1-2) patyrė apmaudžią nesėkmę namuose Eurolygoje.
Tadas Sedekerskis
Tadas Sedekerskis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Ketvirtajame kėlinyje puolime visiškai nutilę baskai 68:76 (22:20, 20:21, 20:16, 6:19) turėjo pripažinti Miuncheno „Bayern“ (2-1) pranašumą.

Trečiajame kėlinyje užsikūręs T.Sedekerskis ir „Baskonia“ turėjo ir 9 taškų pranašumą (58:49).

Vis dėlto ketvirtajame šeimininkai sukrapštė vos šešis, o praleido net 19.

29 minutes žaidęs „Baskonia“ kapitonas T.Sedekerskis buvo naudingiausias šeimininkų gretose su 10 taškų (3/6 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud.), 8 atkovotais kamuoliais ir 14 naudingumo balų.

Įdomu, kad „Bayern“ treniruojančiam Pablo Laso tai buvo pirmoji karjeros pergalė Ispanijoje treniruojant užsienio klubą.

Tuo metu Vitorijos ekipa jau šį ketvirtadienį bandys reabilituotis savo sirgalių akivaizdoje – priims Kauno „Žalgirį“ (2-1).

„Baskonia“: Vanja Marinkovičius 13 (3/8 trit.), Tadas Sedekerskis (8 atk. kam.) ir Chima Moneke – po 10, Matthew Costello 8.

„Bayern“: Carsenas Edwardas 14 (2/6 trit.), Sylvainas Francisco 12 (1/6 trit.), Nielsas Giffey 11.