2022 06 03

NBA lygio pasirodymą surengę Željko vyrai išplėšė lemiamas rungtynes

Belgrado „Partizan“ įspūdingai išplėšė lemiamas penktąsias Adrijos lygos finalo rungtynes.
Željko Obradovičius
Željko Obradovičius / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Željko Obradovičiaus auklėtiniai savų sirgalių akivaizdoje net 112:84 (35:27, 33:16, 20:20, 24:21) sutalžė Belgrado „Crvena zvezda“ krepšininkus.

Serijos iki trijų pergalių rezultatas dabar yra 2-2.

„Partizan“ varžovus pribloškė dar pirmoje rungtynių pusėje. Juodai-balti per pirmąjį ketvirtį įmetė net 35, per antrąjį – 33 taškus ir po dviejų kėlinių triuškino oponentus net 68:43.

68 taškai per du kėlinius yra naujas Adrijos lygos rekordas.

Po ilgosios pertraukos „Partizan“ taškų rinkimo greitis kiek sumažėjo, bet nepaisant to, Ž.Obradovičiaus vyrai ketvirtajame kėlinyje triuškino varžovus įspūdingu 34 taškų skirtumu (103:69) bei įtikinamai laimėjo rungtynes.

Lemiamos penktosios rungtynės vyks pirmadienį. Jose šeimininkų statusą turės „Crvena zvezda“.

Šios serijos nugalėtojai iškovos bilietą į kito sezono Eurolygą.

„Partizan“: Aleksa Avramovičius 24, Mathiassas Lessort'as 19, Yamas Madaras 12, Dallasas Moore'as ir Alenas Smailagičius po 11.

„Crvena zvezda“: Austinas Hollinsas 19, Ognjenas Dobričius 16, Stefanas Markovičius 11.