Paskutinė akcijos diena! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 09 05

Nuostabi Ukraina žygiuoja be pralaimėjimų: parklupdė ir Italiją

Ukrainos krepšininkai lieka nepralaimėję Europos krepšinio čempionate – Ainaro Bagatskio auklėtiniai pirmadienį 84:73 (16:21, 22:21, 19:15, 27:16) nugalėjo Italiją.
Ukrainos rinktinės krepšininkų emocijos
Ukrainos rinktinės krepšininkų emocijos / nuotr. FIBA

Rungtynės vyko taškas į tašką ilgą laiką, bet lemiamu metu ketvirtajame kėlinyje ukrainiečiai buvo nesulaikomi. Ir pozicinėse atakose po išsikeitimų, ir greituose išpuoliuose Ukrainos žaidėjai baudė Milane palaikomus grupės šeimininkus.

Net 27 taškus ketvirtajame kėlinyje suvertė ukrainiečiai, o A.Bagatskis, likus žaisti 0,9 sek., dar paprašė minutės pertraukėlės ir sukėlė milžinišką emocijų audrą arenoje. Galiausiai, mačui pasibaigus, latvis aiškino Italijos strategui Gianmarco Pozzecco savo veiksmus.

Sviatoslavas Mychailiukas suvertė net 25 taškus, Issufas Sanonas ir Ivanas Tkačenko pridėjo po 17.

Italams Achille Polonara surinko 17 taškų, Simone Fontecchio pridėjo 14, tačiau didžioji dalis komandos buvo neatpažįstama.

Ukrainiečiai kovą dėl kamuolių laimėjo 41:32, atliko 18 rezultatyvių perdavimų, tačiau net 17 kartų suklydo.

Nugalėtojai gerai pataikė. Tikslą pasiekė 61 proc. dvitaškių (25/41) ir 41 proc. tritaškių (7/17).

Ukrainiečiai yra laimėję visas trejas rungtynes C grupėje ir dalinasi lyderių poziciją su Graikija. Italai patyrė antrą nesėkmę per tris mačus.

Ukraina: S.Mychailiukas 25, I.Sanonas ir I.Tkačenko po 17.

Italija: A.Polonara 17, S.Fontecchio 14.