2020 10 21

Nuostabų epizodą sukūręs T.Dimša vedė komandą į pergalę

Tomas Dimša buvo antras pagal rezultatyvumą, o Gran Kanarijos „Herbalife“ užtikrintai 94:76 (33:18, 20:15, 23:27, 18:16) nugalėjo „Bursaspor“ ekipą.
Tomas Dimša
Tomas Dimša / „Twitter“ nuotr.

Tai trečia Gran Kanarijos ekipos pergalė Europos taurėje per ketverias rungtynes.

T.Dimša žaidė 28 minutes, per kurias pelnė 16 taškų (4/4 dvit., 2/6 trit., 2/3 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo, kartą prasižengė ir išprovokavo 4 varžovų pražangas.

Lietuvis iš viso surinko 18 naudingumo balų, pagal šį rodiklį jį aplenkė tik Johnas Shurna, pelnęs 18 taškų, atkovojęs 8 kamuolius ir fiksavęs 21 naudingumo balo statistiką.

Nuostabus buvo T.Dimšos epizodas antrojo kėlinio pabaigoje, kai jis per keletą sekundžių perskriejo visą aikštę ir pelnė dvitaškį su pražanga.

„Herbalife“ išdalino net 25 rezultatyvius perdavimus, kai varžovai – 16.

Gran Kanarijos komanda pataikė 59 proc. dvitaškių (17/29) ir 38 proc. tritaškių (16/42).

„Bursaspor“: O.Savašas 14, O.Ilyasoglu 13 (9 rez. perd.), K.Kadji 12, X.Munfordas ir M.Turenas po 10.

„Herbalife“: J.Shurna 18 (8 atk. kam.), T.Dimša 16, M.Costello ir J.Beiranas po 11, S.Okoye 10.