„Olympiakos“ skausmingai užbaigė M.Kuzminsko sezoną, M.Grigonis triumfavo pratęsime

Graikijos krepšinio čempionato ketvirtfinalyje finansinių sunkumų prispaustas Atėnų AEK namie pralaimėjo Pirėjo „Olympiakos“ 68:100 (12:24, 29:25, 12:23, 15:28), serijoje krito 0-2 ir užbaigė savo sezoną.
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / FIBA.com nuotr.

M.Kuzminskas pralaimėjusiems per 27 minutes pelnė 12 taškų (3/6 dvit., 1/4 trit., 3/3 baud.).

Nugalėtojams 17 taškų surinko Nikola Milutinovas, po 16 – Alecas Petersas ir Isaiah Canaanas.

Ignas Brazdeikis su Mosesu Wrightu ir Luke'u Sikma atkrintamosioms varžyboms nėra registruoti.

Per kitas rungtynes Atėnų „Panathinaikos“ su Marium Grigoniu išvykoje per pratęsimą 99:96 (29:22, 15:27, 17:18, 28:22, 10:7) palaužė Salonikų PAOK ir taip par laimėjo ketvirtfinalio seriją 2-0. PAO pusfinalyje susitiks su Patrų „Promitheas“ arba Salonikų „Aris“.

Lietuvis laimėtojams per 28 minutes pelnė 9 tašku (0/2 dvit., 3/4 trit.).

Rezultatyviau už M.Grigonį žaidė Kendrickas Nunnas (25), Jerianas Grantas (19), Mathiasas Lessortas (15) ir Konstantinas Mitoglou (11).

Pralaimėjusiems 25 taškus surinko buvęs „Šiaulių“ ir Vilniaus „Ryto“ gynėjas Elvaras Fridrikssonas, o Kevinas Porteris surinko trigubą dublį - 23 taškus, 14 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų.