2023 10 17

Panevėžiečiai be D.Sirvydžio nepasipriešino Vokietijos čempionams

Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ (1-2) krepšininkai patyrė antrą nesėkmę Europos taurėje. Roberto Štelmaherio auklėtiniai svečiuose 74:99 (17:27, 25:26, 18:18,14:28) nusileido Ulmo „ratiopharm“ (2-1) komandai.
Paulius Valinskas
Paulius Valinskas / Scanpix/IMAGO/Nordphoto nuotr.

Panevėžiečiai šiose rungtynėse vertėsi be sunegalavusio Deivido Sirvydžio.

Jau pirmajame kėlinyje „7bet-Lietkabelis“ atsiliko 10 taškų skirtumu, bet vėliau išlaikė stabilų rezultatą prieš Vokietijos čempionus, po trijų kėlinių turėdami 11 taškų deficitą ir dar pretenduodami į pergalę.

Vis dėlto ketvirtajame kėlinyje Ulmo ekipa įrodė savo pranašumą – truktelėjo į priekį didesniu nei 20 taškų skirtumu ir šventė lengvą pergalę.

Tai – antrasis „7bet-Lietkabelio“ pralaimėjimas svečiuose, o vienintelę pergalę Panevėžio ekipa iškovojo namuose.

„ratiopharm“: Dakota Mathiasas 20 (4/6 trit.), Karimas Jallowas ir Trevionas Williamsas (11 atk. kam., 31 naud.) po 15, Maximilianas Langenfeldas 14, George'as De Paula 10.

„7bet-Lietkabelis“: Gediminas Orelikas 13 (3/8 trit.), Paulius Valinskas 11 (8/11 baud.), Gabrielius Maldūnas 10 (6 atk. kam.), Vytenis Lipkevičius 9 (7 atk. kam.), Martynas Varnas 7 (7 rez. perd.).