2019 09 26 /21:03

Čempionų lygoje – sunkiai suvokiamas „Lietkabelio“ spurtas ir solidi pergalė Kipre

FIBA Čempionų lygos atranką ketvirtadienį Kipre pradėjo Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai. Nenado Čanako auklėtiniai svečiuose susitiko su Nikosijos „Keravnos“ ekipa. Sunkiai dvikovą pradėję aukštaičiai turėjo didžiulį deficitą, tačiau jį visą nupjovė fantastišku spurtu ketvirtajame kėlinyje bei šventė užtikrintą pergalę – 71:55 (15:24, 9:17, 16:11, 31:3).
Tomas Dimša
Tomas Dimša / FIBA nuotr.

Pirmoje rungtynių dalyje aikštėje visiškai dominavo šeimininkai. Vienu metu antrajame kėlinyje jie turėjo net 21 taško persvarą, o įpusėjus dvikovai pirmavo 17 taškų.

Nelabai šį deficitą panevėžiečiams pavyko apkirpti ir trečiajame kėlinyje, po kurio Kipro komanda pirmavo 52:40.

Tačiau tuomet „Keravnos“ žaidimas visiškai išsiderino.

„Lietkabelis“ ketvirtą kėlinį pradėjo sunkiai suvokiamu spurtu 21:0 ir ne tik pavijo savo priešininkus, bet ir lemtingai nurūko bei įkėlė vieną koją į pagrindines Čempionų lygos varžybas.

Paskutinį ketvirtį „Lietkabelis“ laimėjo net 31:3

Atsakomoji šios serijos dvikova pirmadienį bus žaidžiama Panevėžyje.

„Keravnos“: Mohamedas Abukaras 12, Joshas Haginsas ir Ahmaadas Rorie po 8.

„Lietkabelis“: Kendrickas Brownas 22, Martynas Sajus 13 (11 atk. kam., 23 naud. bal.), Vytenis Lipkevičius 9.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?