2021 06 08

Parodė raumenis: 112 taškų suvertusi „Barca“ nupūtė varžovus pusfinalio starte

Ketvirtfinalio etape Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamai „Barcelona“ komandai prireikė lemiamų rungtynių, bet panašu, kad plona linija vaikščioti katalonai daugiau nėra nusiteikę. Pusfinalio starte „Barca“ nugalėjo Tenerifės „Lenovo“ 112:69 (18:18, 25:18, 40:18, 29:15).
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Serijoje iki dviejų pergalių „Barca“ pirmauja 1-0.

Po dviejų kėlinių „Barcos“ persvara dar nebuvo triuškinanti – Šaro auklėtiniai pirmavo 43:36, tačiau po pertraukos sugrįžimas buvo itin galingas.

Net 40 taškų pelnė Katalonijos klubas trečiajame kėlinyje ir varžovams net minčių apie pergalę nebuvo.

Nikola Mirotičius buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose – pelnė puolėjas 21 tašką.

„Barca“ nuostabiu taiklumu atakavo iš toli – realizavo net 17 tritaškių iš 32, o tai – fantastiškas 53 proc. pataikymas. Dvitaškius katalonai metė 58 proc. tikslumu (21/36).

Kovą dėl kamuolių Š.Jasikevičiaus ekipa laimėjo 35:21, prarado tik 7 kamuolius.

„Barca“: N.Mirotičius 21, L.Bolmaro 17, A.Abrinesas ir K.Kuricas po 13, P.Gasolis 11, R.Smitas 10, B.Daviesas ir N.Calathesas po 8.

„Lenovo“: F.Guerra 14, M.Huertas 12, G.Šermadinis 8.