2021 10 05

Paryžiuje – apkarpyti „Monaco“ sparnai: sutriuškinti ir su D.Motiejūnu bei M.Jamesu

Donato Motiejūno atstovaujamas „Monaco“ (1-1) klubas patyrė skaudžią nesėkmę antrajame Prancūzijos čempionato ture.
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Monegaskai Paryžiuje net 81:108 (16:28, 26:31, 18:23, 21:26) nusileido vietos „Metropolitans 92“ (1-1) ekipai.

Neišgelbėjo „Monaco“ ir pirmajame ture ilsėjęsi, o šį kartą žaidę lyderiai Donatas Motiejūnas ir Mike'as Jamesas.

Prancūzijos „Pro A“ pirmenybėse debiutavęs lietuvis per 17,5 minutės įmetė 11 taškų (5/7 dvit., 0/2 trit., 1/1 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir blokavo vieną varžovo metimą.

M.Jamesas buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas. Amerikietis per beveik 31 minutę pelnė 22 taškus (4/10 dvit., 2/5 trit., 8/8 baud.) ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Monako ekipai šiose rungtynėse fatališkai nesisekė gynyboje. Paryžiaus klubas pataikė net 60,3 proc. metimų (38/63) ir atliko net 33 rezultatyvius perdavimus.

„Monaco“ klubas pirmajame ture ir be dviejų brangiausių žaidėjų 80:75 įveikė Ruanės „Chorale“, o Eurolygoje debiutavo pergale 75:63 prieš Atėnų „Panathinaikos“.

Jau penktadienį „Monaco“ žais antrąsias Eurolygos rungtynes, kai Kazanėje kausis su UNIKS.

„Metropolitans 92“: Vincentas Hunteris 16, Jordanas McRae, Willas Cummingsas (13 rez. perd.) ir Nobelis Boungou Colo po 14, Davidas Michineau, Miralemas Halilovičius (10 atk. kam.) ir Keithas Hornsby po 12.

„Monaco“: Mike'as Jamesas 22, Ibrahima Faye 12, Donatas Motiejūnas 11.