2023 12 20

Penktas niuksas paeiliui: „Wolves“ neatlaikė lemiamo Ispanijos komandos spurto

Vilniaus „Wolves“ (4-7) krepšininkai neišlipa iš pralaimėjimų balos – Kęstučio Kemzūros auklėtiniai trečiadienio vakarą Europos taurės rungtynėse 79:94 (20:15, 23:26, 21:30, 15:23) krito prieš Badalonos „Joventut“ (7-5).
Europos taurės turnyras: „Wolves“ – Badalonos „Joventut“
Europos taurės turnyras: „Wolves“ – Badalonos „Joventut“ / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Tai buvo jau penktas iš eilės „Wolves“ pralaimėjimas visuose turnyruose ir šeštas per pastaruosius septynis susitikimus.

Rungtynės vyko labai apylygiai visas 40 minučių. Antrajame kėlinyje „Wolves“ pabandė atitrūkti, surengė spurtą 7:0 ir įgijo devynių taškų pranašumą 27:18, bet netrukus identišką atkarpą laimėjo ir Badalonos ekipa.

Per pertrauką komandas skyrė du taškai, kuriais pirmavo Vilniaus komanda, tačiau po trečiojo kėlinio jau „Joventut“ buvo priekyje 71:64.

Lemiamą ketvirtį Badalonos krepšininkai pradėjo dar viena galinga atkarpa ir įgijo rekordinę 14 taškų persvarą (78:64).

Šis varžovų smūgis buvo lemiamas „Wolves“ – K.Kemzūros ekipa taip ir nebeatsitiesė.

Sostinės klubas Europos taurėje yra iškovojęs keturias pergales ir patyręs jau septynias nesėkmes bei rikiuojasi už atkrintamųjų ribos.

„Wolves“: D.Gagičius 16, T.Thurmanas 14, Ch.Mekowulu ir A.Beručka po 12, R.Miniotas 10, V.Kariniauskas 7 (12 rez. perd.).

„Joventut“: A.Felizas 18, A.Tomičius ir A.Andrewsas po 15, T.Cookas 12, Y.Kraagas 11.