2023 10 23

Pergalingame I.Sfairopoulo starte – susitraukusios R.Giedraičio minutės

Rokas Giedraitis sužaidė antras trumpiausias savo rungtynes šiame sezone, bet prie Belgrado „Crvena zvezda“ (4-0) vairo debiutavęs Ioannis Sfairopoulos šventė sunkią pergalę.
Rungtynių akimirka / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Į starto penketą žengęs 31-erių lietuvis aikštėje praleido 19,5 minutės.

Jis nuo suolo stebėjo visą ketvirtąjį kėlinį, kuriame Belgrado FMP (1-3) savų sirgalių akivaizdoje panaikino dviženklį deficitą ir netgi išsiveržė į priekį (63:62).

Vis dėlto Adrijos lygoje neklumpanti „Crvena zvezda“ (4-0) netrukus susigrąžino iniciatyvą ir dovanojo pergalę savo naujajam strategui – 83:72 (21:16, 20:17, 20:23, 22:16).

I.Sfairopoulos prie „Crvena zvezda“ vairo pakeitė Duško Ivanovičių, kuris ir prisikvietė R.Giedraitį į Belgradą.

Trumpiau šiame sezone lietuvis žaidė tik sykį – taip pat Adrijos lygos rungtynėse, kurias „Crvena zvezda“ laimėjo net 33 taškų skirtumu.

Per 19,5 minutės pirmadienio vakarą R.Giedraitis pelnė 7 taškus, pataikęs visus savo metimus (2/2 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 2 kamuolius, 1 perėmė ir surinko 11 naudingumo balų.

Adrijos lygoje „Crvena zvezda“ ir toliau neklumpa, bet Eurolygoje iš 4 rungtynių kol kas laimėjo tik sykį.

FMP: Jordanas Walkeris 17 (5/8 trit.), Aleksa Stepanovičius 15, Bojanas Subotičius 9.

„Crvena Zvezda“: Milošas Teodosičius 11 (10 rez. perd.), Dejanas Davidovacas, Yago dos Santosas, Shabazzas Napieras (8 rez. perd.) ir Daliboras Iličius po 10, Mike'as Tobey 9, Rokas Giedraitis ir Luka Mitrovičius – po 7.