Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2020 09 07

Pirmas sprigtas: Šaro „Barca“ krito Katalonijos taurės finale

Šarūnui Jasikevičiui pirmo titulo naujojoje komandoje teks palaukti. Lietuvio vadovaujama „Barcelona“ Katalonijos taurės finale 84:85 krito prieš Andoros „Morabanc“.
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius / nuotr. „Twitter“/„BarcaBasket“

Į startinį penketą Š.Jasikevičius metė Nicką Calathesą, Leandro Bolmaro, Victorą Claverą, Nikolą Mirotičių ir Pierre'ą Oriolą.

Rungtynės buvo sunkios Šaro naujiesiems auklėtiniams. Per pertrauką „Barca“ pirmavo 40:37, po trijų kėlinių persvara siekė vos 2 taškelius (60:58).

Likus žaisti pusę ketvirtojo kėlinio, „Barcelona“ buvo priekyje 71:68.

Situacija tik dar labiau įkaito po Tysono Perezo tritaškio, kuris, likus žaisti mažiau nei dvi minutes, nubraukė Barselonos ekipos persvarą iki 76:75.

80:80 – toks rezultatas po Clevino Hannah tritaškio, likus 45 sekundėms, o tuomet dvitaškį pelnė N.Calathesas (82:80).

Tačiau „MoraBanc“ rado argumentų – Jeremy Senglinas smeigė tritaškį ir „Barca“ atsiliko 82:83.

Alexas Abrinesas pataikė dvitaškį ir vėl išvedė Šaro kariauną į priekį – 84:83.

Varžovai turėjo 9,5 sekundės paskutinei atakai po minutės pertraukėlės. Po jos N.Mirotičius prasižengė prieš T.Perezą, šis sumetė baudų metimus.

Lemiamą metimą „Barcai“ atliko Thomasas Heurtelis, tačiau nepataikė ir „MoraBanc“ triumfavo.

„Barcelona“: N.Mirotičius 28, A.Abrinesas 15, N.Calathesas ir B.Daviesas po 11.

„MoraBanc“: J.Senglinas 18, T.Perezas 17, C.Hannah ir M.Dime po 11.

Penktadienį vykusiame pusfinalyje „Barca“ 92:82 įveikė Manresos BAXI komandą.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant