2015 08 12

Pirmasis ispanų blynas vos neprisvilo prieš Lietuvos rinktinės varžovus

Ispanijos nacionalinė komanda sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes prieš Europos čempionatą. Viena galingiausių pasaulio rinktinių tik po atkaklios kovos 67:64 palaužė Belgiją – Lietuvos varžovę Europos pirmenybių grupės varžybose Rygoje.
Pau Gasolis
Pau Gasolis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Trečiojo kėlinio viduryje ispanai dar pirmavo 47:31, bet belgai sumažino atsilikimą ir gerokai patampė nervus šeimininkams.

Felipe Reyesas nugalėtojams pelnė 16 taškų, 100-ąsias rungtynes rinktinėje sužaidęs Sergio Llullas – 12, Rudy Fernanezas – 11.

Pau Gasolis per 9 minutes pasižymėjo 3 taškais (1/4 met.), 3 atkovotais kamuoliais, 2 rezultatyviais perdavimais ir 2 blokais.

Blankiai debiutas susiklostė juodkalniečiui Nikola Mirotičiui. Pirmą kartą Ispanijos vyrų rinktinės aprangą apsivilkęs „Chicago Bulls“ puolėjas per 18 minučių įmetė 8 taškus, bet pataikė tik 1 metimą iš 8 ir suklydo 4 kartus.

Ispanai pataikė tik 14 dvitaškių iš 32 (43,8 proc.) ir 6 tritaškius iš 26 (23,1 proc.).

Belgams Samas Van Rossomas ir Wenas Mukubu surinko po 13 taškų.

Kiti lietuvių varžovai D grupėje čekai 86:71 nugalėjo Japoniją. Nugalėtojams Janas Vesely surinko 20 taškų ir atkovojo 13 kamuolių, Lubošo Bartono sąskaitoje – 16 taškų.

Žaidimų industrijos profesionalus subūrusiems „Wargaming“ renginiams – prestižiniai tarptautiniai apdovanojimai
Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?