2019 01 28

Po įspūdingo kėlinio – Luko Lekavičiaus ir „Panathinaikos“ pergalė Graikijoje

Įspūdingą ketvirtąjį kėlinį sužaidęs Atėnų „Panathinaikos“ klubas iškovojo pergalę Graikijos krepšinio lygoje.
Lukas Lekavičius
Lukas Lekavičius / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Atėnų klubas namuose 85:65 (22:14, 29:20, 9:25, 25:6) nugalėjo Salonikų „Aris“ komandą.

Per trečią kėlinį tik 9 taškus sukrapštęs „Panathinaikos“ prieš lemiamą kėlinį pirmavo tik vienu tašku 60:59, bet galingai laimėjo ketvirtį 25:6 ir šventė pergalę.

Lukas Lekavičius žaidė vos 9 minutes, per kurias spėjo pelnyti 5 taškus (1/4 dvitašk., 1/3 tritašk., 0/1 baud.), perimti vieną kamuolį ir kartą suklysti.

Pagrindinis „Panathinaikos“ įžaidėjas Nickas Calathesas buvo rezultatyviausias su 18 taškų ir atliko net 10 rezultatyvių perdavimų.

14 pergalę iškovojęs Atėnų klubas dar nepralaimėjo šį sezoną Graikijos lygoje.

„Panathinaikos“: N.Calathesas 18, J.Gistas 12, A.Payne'as 11.

„Aris“: R.Harrisas 11.