2015 09 06 /2015 09 07

Po mačo su Latvija daugiausiai sirgalių simpatijų sulaukė trys Lietuvos rinktinės „banginiai“

Lietuvos krepšinio rinktinė sekmadienį 68:49 parklupdė Latvijos rinktinę ir iškovojo antrąją pergalę Rygoje vykstančiame Europos čempionate. Po šio mačo, vertinant krepšininkų pasirodymą, 24sek.lt portalo sirgalių simpatijos atiteko Jonui Valančiūnui, Mantui Kalniečiui bei Jonui Mačiuliui.
Rungtynių akimirka / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Visi šie krepšininkai buvo aiškūs lyderiai bei į šipulius daužė šeimininkų gynybą ir iš aistruolių gavo po keturis kamuolius iš penkių.

J.Valančiūnas šiame mače per 22 minutes surinko 15 taškų ir sugriebė 7 atkovotus kamuolius. M.Kalnietis per 28 minutes pelnė dvylika ir šešis kartus sėkmingai asistavo savo komandos draugams.

„Žvėriškai“, anot trenerio Jono Kazlausko, sužaidęs J.Mačiulis per 30 minučių surinko dvigubą dublį – 13 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Mažiausiai sirgalių simpatijų gavo Mindaugas Kuzminkas – jam skirti vos trys kamuoliai iš penkių.

Malagos „Unicaja“ puolėjas per 20 minučių pelnė 7 taškus ir atkovojo 2 kamuolius.