2021 06 02

Po nesėkmės Eurolygos finale – Šaro vyrukų pergalė Ispanijos atkrintamosiose

Šarūnas Jasikevičius ir „Barcelona“ pergalingai pradėjo Ispanijos čempionato atkrintamąsias varžybas. Neseniai Eurolygos finale kritę katalonai „Palau Blaugrana“ arenoje 84:74 (26:18, 14:20, 20:12, 24:24) įveikė Badalonos „Joventut“ komandą ir ketvirtfinalio serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Antrasis ir galimai lemtingas serijos mačas Badalonoje vyks jau artėjantį ketvirtadienį.

„Joventut“ oficialių rungtynių buvo neturėjusi nuo gegužės 23-osios dienos, tuo metu „Barcelona“ pastarąjį kartą žaidė sekmadienį, nesėkme pažymėtame Eurolygos finale prieš Stambulo „Anadolu Efes“.

Pirmoji mačo dalis tarp „Barcelona“ ir „Joventut“ klubų pažymėta kova ir lygiu žaidimu, bet po ilgosios pertraukos Šaro auklėtiniai ėmė bėgti, ketvirtajame kėlinyje įgiję rekordinę 16 taškų persvarą.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė jauniausias ir vyriausias žaidėjai. Leandro Bolmaro surinko 16 taškų, Pau Gasolis pridėjo 14.

Šiose rungtynėse žaisti negalėjo pagrindinis „Barcelona“ įžaidėjas Nickas Calathesas, Eurolygos pusfinalyje prieš Milano „Olimpia“ patyręs čiurnos traumą.

„Barcelona“: Leandro Bolmaro 16 Pau Gasolis 14 (6 atk. kam.), Cory Higginsas 12, Nikola Mirotičius ir Rolandas Šmitas po 11.

„Joventut“: Ante Tomičius 17 (8 atk. kam.), Vladimiras Brodzianskis ir Nenadas Dimitrijevičius – po 16, Pau Ribas 11 (7 atk. kam.).