2021 11 02

Po P.Kalaitzakio šou „Lietkabelis“ parsiveža antrąją pergalę Europos taurės turnyre

Panagiotis Kalaitzakis pelnė 20 taškų, o 22 metų graiko traukiamas Panevėžio „Lietkabelis“ (2-1) šventė antrąją pergalę trečiose rungtynėse Europos taurės varžybose. Antradienį panevėžiečiai Italijoje 77:61 (24:12, 14:22, 19:15, 20:12) įveikė Trento „Dolomiti Energia“ krepšininkus (0-3).
Panagiotis Kalaitzakis
Panagiotis Kalaitzakis / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

„Lietkabelis“ kyla aukštyn Europos taurės turnyro laiptais A grupėje po puikiai sužaistų rungtynių Italijoje.

Patikima gynyba ir solidus puolimas Panevėžio krepšininkams leido pabėgti jau rungtynių pradžioje, pirmą kėlinį laimėjus 24:12.

Šeimininkai buvo išlyginę rezultatą trečiojo kėlinio pradžioje, bet tada P.Kalaitzakio du tritaškiai padėjo „Lietkabeliui“ susigrąžinti rungtynių kontrolę.

200 cm ūgio graikas pataikė 4 tritaškius iš 5, 3 dvitaškius iš 5, atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Jis buvo Aukštaitijos klubo lyderis ir per pirmąsias dvejas rungtynes, kai rinko po 17 taškų.

Primename, kad Europos taurės varžybų starte Nenado Čenako treniruojama Panevėžio komanda Lenkijoje 70:59 įveikė Vroclavo „Sląsk“ (0-3), o antrajame ture po atkaklios kovos namie 84:85 nusileido Krasnodaro „Lokomotiv“ (2-0).

Panevėžio vyrai užkopė į ketvirtą vietą tarp dešimties A grupės komandų.

Kitas rungtynes Panevėžio krepšininkai žais lapkričio 10 dieną, kai turės progą dar labiau pagerinti poziciją, nes namie priims Hamburgo „Towers“ (0-3).

„Lietkabelis“: Panagiotis Kalaitzakis 20 (4/5 tritaškių), Gediminas Orelikas 14, Djordje Gagičius 11, Vytenis Lipkevičius 10, Kristupas Žemaitis 9, Gabrielius Maldūnas 7 (9 atk. kamuoliai), Nikola Radičevičius 4 (5 rez. perd.), Kasparas Berzinis 2 (Karolis Giedraitis);

„Dolomiti Energia“: Jonathanas Williamsas 18 (8 atk. kamuoliai), Cameronas Reynoldsas 13, Diego Flaccadori 9.