2021 04 15

Po pralaimėto „El Clasico“ katalonai išliejo pyktį ant Tomo Dimšos ekipos

Principinį mūšį prieš Madrido „Real“ savaitgalį pralaimėjusi „Barcelona“ (26-4) atsitiesė jau kitose rungtynėse. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai svečiuose 92:74 (31:17, 22:20, 21:19, 18:18) sudorojo Las Palmaso „Gran Canaria“ (13-16) su Tomu Dimša.
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Katalonai savo pranašumą įrodė jau per pirmąsias šešias rungtynių minutes, kai šovė į priekį net 23:7 ir atgal nebesižvalgė.

Antrojo ketvirčio viduryje „Barca“ persvara pasiekė net 27 taškus (49:22), per visą likusį rungtynių laiką katalonai turėjo ne mažesnį nei 12 taškų pranašumą.

Nugalėtojų gretose spindėjo Nikola Mirotičius, per 22 minutes pataikęs net 6 tritaškius iš 10, 4 dvitaškius iš 5 ir pelnęs 26 taškus.

Kol kas geriausias rungtynes po sugrįžimo į Barseloną sužaidė Pau Gasolis. 40-metis veteranas žaidė startiniame penkete ir ant parketo praleido beveik 20 minučių, per kurias įmetė 6 taškus (3/8 dvit., 0/1 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 8 naudingumo balus.

Pralaimėjusios komandos gretose T.Dimša per 22 minutes pasižymėjo 4 taškais (0/4 trit., 1/4 trit., 1/2 baud.), 3 rezultatyviais perdavimais ir -3 naudingumo balais.

Nepaisant pergalės, „Barca“ išlaiko jau tik teorines viltis pasivyti lyderį „Real“ klubą, turintį net 29 pergales ir tik 1 pralaimėjimą.

„Gran Canaria“ yra devintoje vietoje ir vis dar pretenduoja į aštuntąją, kurioje šiuo metu yra Malagos „Unicaja“ (13-14).

„Gran Canaria“: Seanas Kilpatrickas 14, Stanas Okoye 13, AJ Slaughteris 11.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 26 (6/10 trit.), Adamas Hanga 13 (8 rez. perd.), Cory Higginsas ir Rolandas Šmitas po 11.