2022 06 20

Po sutriuškinimo atsitiesęs „Monaco“ – per žingsnį nuo titulo

„Monaco“ krepšininkai atsitiesė po skaudaus pralaimėjimo antrajame Prancūzijos čempionato finalo serijos mače ir žengė dar vieną žingsnį link titulo.
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / Scanpix/IMAGO/PanoramiC nuotr.

Donato Motiejūno atstovaujamas klubas namuose 83:80 (16:20, 23:13, 20:23, 24:24) nugalėjo Vilerbano ASVEL ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-1.

„Uždaryti“ finalą „Monaco“ turės šansą jau trečiadienio vakarą, kai dar sykį priims varžovus savo arenoje.

Monegaskai sugebėjo atsitiesti po beviltiško pralaimėjimo penktadienį, kai svečiuose prieš ASVEL atsiliko net 44 taškais ir nusileido varžovams 54:91. Pirmąjį serijos susitikimą Vilerbane „Monaco“ laimėjo 82:74.

Šį kartą prie pergalės gana svariai prisidėjo ir D.Motiejūnas. Aukštaūgis iš Lietuvos žaidė 28 minutes, per kurias pelnė 12 taškų (4/6 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 3 kartus prasižengė, dusyk suklydo ir surinko 10 naudingumo balų.

Dramatiškose rungtynėse „Monaco“ likus žaisti minutę dar turėjo 6 taškų persvarą (78:72), bet vos neprisižaidė, kai po tritaškį pataikė Elie Okobo ir Jamesas Gistas, o persvara likus 3 sekundėms ištirpo iki taško.

Vis dėlto Willas Thomasas sumetė baudas, o Williamo Howardo tritaškis aidint sirenai buvo netikslus ir D-Mo komanda išvengė pratęsimo.

„Monaco“: Dwayne'as Baconas 19, Mike'as Jamesas 16 (5/17 metimai, 6 atk. kam., 10 rez. perd.), Parisas Lee 15 (4/4 trit.), Donatas Motiejūnas 12, Willas Thomasas 11.

ASVEL: Elie Okobo 23, Youssoupha Fallas 16, Chrisas Jonesas 15, Davidas Lighty 12.