Prakeikta kišenė: juokingas epizodas sukėlė Željko Obradovičiaus pyktį

Kartais gyvenime pasitaiko nesudėtingų darbų, kuriuos padaryti nors užmušk nepavyksta. Taip nutiko ir vienam Belgrado „Partizan“ trenerių.
Željko Obradovičius
Željko Obradovičius / „Scanpix“ nuotr.

Belgrado „Partizan“ antradienį žaidė svarbias Europos taurės turnyro rungtynes Serbijoje.

Atmosfera buvo karšta, šeimininkai ilgai vijosi Badalonos „Joventut“, kol sugebėjo išplėšti pergalę prieš Ispanijos klubą 68:67.

„Partizan“ treneris Željko Obradovičius nenustygo vietoje, kaip jam įprasta rungtynių metu.

Per minutės pertraukėlę jis nusprendė staigiai nupaišyti komandai derinį. Pagriebęs derinių lentą garsusis treneris pasisuko į savo asistentą markerio.

Tačiau šis įstrigo lygioje vietoje.

Kad ir kaip karštligiškai skubėjo asistentas, švarko kišenėje rasti markerio jam nepavyko.

Tai įpykdė Ž.Obradovičių, kuris sumojavo rankomis, pasakė kažką pikta ir čiupo rašiklį iš kito asistento.

Galiausiai viskas baigėsi laimingai, tuo pasirūpino „Partizan“ amerikiečiai.

18 taškų surinkęs Kevinas Punteris pataikė lemiamus metimus rungtynių pabaigoje. Buvęs žalgirietis Zachas LeDay prie pergalės pridėjo 13 taškų.