Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2019 03 03

Pratęsimą išplėšęs R.Seibutis su Saragosos komanda galiausiai džiaugėsi pergale

Pergalę Ispanijos krepšinio čempionate iškovojo Renaldo Seibučio atstovaujama Saragosos „Tecnyconta“, namuose per pratęsimą 102:93 (20:18, 22:24, 20:27, 25:18, 15:6) įveikusi Tenerifės „Iberostar“ ekipą.
Renaldas Seibutis
Renaldas Seibutis / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.

„Iberostar“ išsiveržė į priekį iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus vos 1,8 sek. (87:86), kai iš toli pataikė Davinas White‘as.

Likusio laiko R.Seibučiui pakako, kad išprovokuotų nesportinę varžovo pražangą. Tiesa, lietuvis pataikė tik vieną baudos metimą ir pergalės neišplėšė.

R.Seibutis dar spėjo išmesti dvitaškį, bet ir jis buvo netikslus. Komandoms teko žaisti pratęsimą, kurio metu „Tecnyconta“ atrodė solidžiau ir surengusi kelis nedidelius spurtus iškovojo pergalę.

R.Seibutis pelnė 16 taškų (4/10 dvit., 1/2 trit., 5/7 baud.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius pardavimus, kartą suklydo.

„Tecnyconta“ ekipai Carlosas Alocenas pelnė 18 taškų, svečių gretose išsiskyrė taip pat 18 taškų surinkęs Coltonas Iversonas 18.

Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?