2020 11 15

Pratęsimo dramoje lietuviškąjį „Lokomotiv“ paguldė buvusio „Ryto“ legionieriaus šėlsmas

Du lietuvius savo gretose turintis Krasnodaro „Lokomotiv“ (5-2) klubas patyrė antrąją nesėkmę VTB Vieningoje lygoje. Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai svečiuose po pratęsimo 85:89 (16:18, 24:20, 24:23, 17:20, 4:8) nusileido Saratovo „Avtodor“ (4-2).
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Iš dviejų lietuvių rezultatyvesnis šįkart buvo Mindaugas Kuzminskas. Jis per 37 minutes įmetė 14 taškų (4/8 dvit., 1/4 trit., 3/5 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo ir surinko 15 naudingumo balų.

Mantas Kalnietis žaidė 33,5 minutės ir pelnė 3 taškus (0/4 dvit., 1/6 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, nė karto nesuklydo ir surinko 4 naudingumo balus.

„Lokomotiv“ komandai šiose rungtynėse niekaip nepavyko sustabdyti prieš kelis sezonus Vilniaus „Ryto“ aprangą vilkėjusio Drew Gordono.

Amerikietis pelnė 27 taškus (7/10 dvit., 4/6 trit., 1/2 baud.), atkovojo 15 kamuolių ir susitikimą užbaigė net su 37 naudingumo balais.

Įdomu tai, kad būtent D.Gordonas išplėšė pratęsimą pataikęs tritaškį nuo lentos paskutinę ketvirtojo kėlinio sekundę. Vėliau jis pelnė ir pusę – 4 – savo komandos taškų per pridėtas penkias minutes.

Kitas buvęs LKL legionierius, praėjusiame sezone Panevėžio „Lietkabelio“ garbę gynęs Željko Šakičius, „Avtodor“ komandoje pelnė 13 taškų.

„Avtodor“: Drew Gordonas 27 (15 atk. kam., 37 naud. bal.), Gianas Clavellas 24, Željko Šakičius 13 (9 atk. kam.).

„Lokomotiv“: Willas Cummingsas 29 (5/7 trit., 7 kld.), Alanas Williamsas 17 (13 atk. kam., 29 naud. bal.), Kevinas Hervey 15, Mindaugas Kuzminskas 14.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant