Pratęsimo dramoje „Virtus“ parklupdęs Milano klubas iškovojo Italijos Supertaurę

Dramatišką pergalę Italijos Supertaurės finale iškovojo Milano „Emporio Armani“, kuris per pratęsimą 98:96 (17:26, 19:21, 28:22, 20:15, 14:12) palaužė Bolonijos „Virtus“ ir iškovojo pirmąjį sezono trofėjų.

Likus 17 sekundžių iki pagrindinio laiko pabaigos Willas Clyburnas pataikė tik vieną baudą (84:82) ir paliko gerą šansą Milano ekipai.

Tuo „Emporio Armani“ pasinaudojo puikiai: Joshas Nebo, likus 5 sekundėms, dvitaškiu išlygino rezultatą, W.Clyburno metimas skriejo pro šalį ir viskas kėlėsi į pratęsimą (84:84).

Likus minutei iki pridėto laiko pabaigos rezultatas buvo lygus – 93:93, tačiau Leandro Bolmaro smeigė tritaškį (96:93), „Virtus“ neužpuolė, o L.Bolmaro baudomis įtvirtino Milano klubo pergalę (98:93).

Rezultatyviausiai nugalėtojų ekipoje žaidė J.Nebo, kuris surinko 20 taškų (9 atk. kam.), po 18 pridėjo Nikola Mirotičius ir L.Bolmaro, 16 – Nenadas Dimitrijevičius.

Pralaimėjusiems 18 taškų pelnė buvęs žalgirietis Achille Polonara, 17 pridėjo Tornike Shengelia (8 atk. kam.), 14 – W.Clyburnas.