Prieš dvikovą su „Žalgiriu“ – „Crvena zvezda“ pažeminimas Adrijos lygoje

Karštą Kauno „Žalgirį“ šią savaitę Eurolygoje priimsianti Belgrado „Crvena zvezda“ (16-3) patyrė pažeminimą Adrijos lygoje.

Lietuvį Roką Giedraitį savo gretose turinti Belgrado ekipa išvykoje 62:84 (18:22, 18:24, 15:13, 11:25) buvo sutriuškinta Podgoricos „Budučnost“ (14-5) klubo.

R.Giedraitis per 24 minutes pralaimėjusiems surinko 8 taškus (2/4 dvit., 1/3 trit., 1/2 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 12 naudingumo balų.

„Crvena zvezda“ klubo nuotr./Rokas Giedraitis

Šeimininkus į pergalę vedė 18 taškų pelnęs Yogi Ferrellas (3/6 trit.). Fletheris Magee pridėjo 13, o Kenanas Kamenjašas – 12 taškų.

„Crvena zvezda“ gretose rezultatyviausiai žaidė Luka Mitrovičius, įmetęs 16 taškų (6 atk. kam.). Nemanja Nedovičius pridėjo 10 (0/5 trit.), Milošas Teodosičius – 8 (4 rez. per.).

Nepaisant skaudžios nesėkmės Ioannio Sfairopoulo auklėtiniai išlieka Adrijos lygos lyderiais, bet jiems ant kulnų lipantis „Budučnost“ klubas savo pergalių seriją pratęsė iki šešių iš eilės.

Eurolygoje „Žalgiris“ su „Crvena zvezda“ žais šį penktadienį Belgrade.