2023 03 26

Prieš kelionę į Kauną – „Monaco“ pralaimėjimas ir M.Jameso sugrįžimas

Prancūzijos krepšinio čempionate retą pralaimėjimą patyrė „Monaco“ komanda, išvykoje 76:83 21:18, 21:23, 19:14, 15:28) nusileidusi Limožo CSP ekipai.
Mike'as Jamesas
Mike'as Jamesas / Scanpix/Mourad ALLILI/SIPA nuotr.

Šis mačas Monako klubui buvo generalinė repeticija prieš trečiadienį Kaune vyksiančias Eurolygos rungtynes su „Žalgiriu“.

Šį vakarą Donatas Motiejūnas „Monaco“ ekipai per 22 minutes pelnė 7 taškus (3/4 dvit., 1/3 baud.) ir atkovojo 10 kamuolių. Be to, kaunietis atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir po 2 kartus suklydo bei prasižengė.

Po pertraukos Monako ekipoje pasirodęs Mike‘as Jamesas žaidė 20 minučių, per kurias taip pat pelnė 7 taškus. Amerikietis pataikė abu dvitaškius ir 1 iš 3 tritaškių.

Pastarąjį kartą M.Jamesas žaidė kovo 8-ąją, o vėliau rungtynėms nebuvo registruojamas, buvo skelbta apie jo suspendavimą.

Rezultatyviausias tarp pralaimėjusiųjų buvo Elie Okobo – 19 taškų.

Limožo komandai Desi Rodriguezas surinko 22 taškus.

Nepaisant pralaimėjimo, „Monaco“ (20 pergalių ir 5 pralaimėjimai) lieka vienvaldžiu Prancūzijos čempionato lyderiu.