2021 03 15

Prieš mūšį su „Žalgiriu“ – lengva „Fenerbahče“ pergalė vietiniame fronte

Ketvirtadienį Kauno „Žalgirį“ namuose priimsianti Stambulo „Fenerbahče“ (18-6) pasiekė lengvą pergalę Turkijos čempionate. Igorio Kokoškovo auklėtiniai svečiuose 78:61 (18:18, 19:7, 24:23, 17:13) nugalėjo Stambulo „Bahčešehir Koleji“ klubą (8-16).
Nando De Colo
Nando De Colo / Euroleague.net nuotr.

„Fenerbahče“ pergalingą persvarą susikrovė antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 19:7 ir įpusėjus rungtynėms pirmavo 37:25.

Jų varžovai arčiausiai buvo priartėję iki 7 taškų, tačiau ketvirtajame kėlinyje Eurolygos komanda nurūko į priekį 21 taško skirtumu (78:57) ir nepaliko jokių šansų savo varžovams.

„Fenerbahče“ gretose nežaidė Edgaras Ulanovas. Lietuvis liko neregistruotas dėl legionierių limito.

Nepaisant pergalės, „Fenerbahče“ Turkijos pirmenybėse išlieka viso labo trečioje vietoje. Juos lenkia ne tik Stambulo „Anadolu Efes“ (23-1), bet Izmiro „Pinar Karsiyaka“ (20-4).

Jau ketvirtadienį „Fenerbahče“ stos į kovą su „Žalgiriu“, kuriam pirmosiose tarpusavio rungtynėse Kaune nusileido net 62:99.

Visgi nuo tos gruodžio viduryje vykusios akistatos „Fenerbahče“ pasikeitė neatpažįstamai ir laimėjo 12 iš 14 pastarųjų rungtynių. Turkijos komanda Eurolygoje šiuo metu yra 7-oje vietoje, o „Žalgiris“ žengia 11-as, bet šias dvi komandas skiria tik dvi pergalės.

„Bahčešehir Koleji“: Erickas Greenas 16, Erkanas Yilmazas 9.

„Fenerbahče“: Nando De Colo 24 (6 rez. perd.), Kyle'as O'Quinnas 12 (9 atk. kam.), Danilo Barthelis ir Lorenzo Brownas po 8.