2021 02 12

Puikiai žaidęs R.Giedraitis padėjo „Baskonia“ ekipai žengti į taurės pusfinalį

Rokas Giedraitis sužaidė puikias rungtynes, o Vitorijos „Baskonia“ Ispanijos Karaliaus taurės ketvirtfinalyje 96:87 (28:17, 27:30, 23:21, 18:19) nugalėjo Badalonos „Joventut“ komandą.
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

R.Giedraitis ant parketo praleido 29 minutes, per kurias pelnė 19 taškų (3/6 dvit., 4/5 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus pažeidė taisykles ir surinko 19 naudingumo balų.

Kai puolėjas buvo aikštėje, baskai pelnė 14 taškų daugiau nei varžovai.

Tadas Sedekerskis žaidė 8 minutes. Puolėjas pelnė 2 taškus (1/1 dvit.), atkovojo kamuolį ir surinko 3 naudingumo balus. Tiesa, jam būnant aikštėje, varžovai pelnė 10-čia taškų daugiau.

Achille Polonara pelnė 19 taškų, atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 29 naudingumo balus.

„Rytą“ palikęs Demetrius Jacksonas pralaimėjusiųjų gretose per 12 minučių pasižymėjo 12 taškų.

„Baskonia“ pataikė 62 proc. dvitaškių (27/43) ir 45 proc. tritaškių (9/20).

Kovą dėl kamuolių laimėjo „Joventut“ – 35 prieš 25. Per šį susitikimą Badalonos komanda pirmavo vos kartą.

Pusfinalyje „Baskonia“ surems pečius su „Barcelona“ ir Malagos „Unicaja“ rungtynių nugalėtojais.

„Baskonia“: R.Giedraitis ir A.Polonara (6 atk. kam., 29 naud. bal.) po 19, A.Petersas 17, P.Henry 16 (8 rez. perd., 27 naud. bal.),

„Joventut“: V.Brodzianskis 18, A.Tomičius 14 (11 atk. kam.), X.Lopezas-Arostegui ir D.Jacksonas po 12.