R.Giedraitis paskandino „Unicaja“ ir išvedė ALBA į Europos taurės pusfinalį

Berlyno ALBA su Roku Giedraičiu prasibrovė į Europos taurės pusfinalį.
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Lemiamose serijos rungtynėse ALBA 79:75 (23:21, 13:18, 26:25, 17:11) nugalėjo Malagos „Unicaja“ ekipą.

Trečiojo kėlinio pabaigoje Ispanijos ekipa buvo įgijusi 13 taškų pranašumą, tačiau ALBA sugrįžo į rungtynes ir viskas sprendėsi paskutinę minutę.

Likus žaisti minutę, Martinas Hermannssonas persvėrė rezultatą ALBA naudai 76:75. Kitos atakos metu ispanai suklydo, o ALBA baigė ataką rezultatyviai, kai dvitaškį pataikė ir pergalę įtvirtino R.Giedraitis (78:75).

Iš viso lietuvis per 26 minutes pelnė 14 taškų (3/6 dvitašk., 2/7 tritašk., 2/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius, perėmė 2 kamuolius ir kartą suklydo.

Pirmąsias serijos rungtynes Berlyne 91:90 laimėjo „Unicaja“, bet Malagoje atsigriebė ALBA, laimėjusi 101:81.

Berlyno klubas į Europos taurės pusfinalį pateko pirmą kartą nuo 2010 metų.

ALBA: P.Siva 15, R.Giedraitis ir L.Sikma po 14, J.Saibou ir M.Hermannssonas po 10.

„Unicaja“: M.Lessortas 18, S.Salinas 17.