R.Jokubaitis taikėsi į dvigubą dublį, W.Hernangomezas žaidė monstriškai

Rokas Jokubaitis buvo arti dvigubo dublio, o „Barcelona“ (16-7) šventė lengvą pergalę Ispanijos krepšinio čempionate.
Rokas Jokubaitis
Rokas Jokubaitis / Scanpix Baltics/Roko Lukoševičiaus nuotr.

Rogerio Grimau auklėtiniai namie net 109:68 (21:16, 29:18, 29:20, 30:14) sutriuškino Saragosos „Casademont“ (9-14) ekipą.

25 minutes su puse žaidęs R.Jokubaitis prie pergalės prisidėjo pelnydamas 11 taškų (1/4 dvit., 2/2 trit., 3/4 baudų) ir atlikdamas 8 rezultatyvius perdavimus. Lietuvio sąskaitoje – 16 naudingumo balų.

8 rezultatyvūs perdavimai ACB lygoje – tai asmeninis R.Jokubaičio šio sezono rekordas.

Beprotišką pasirodymą „Barcelona“ ekipoje surengė Willy Hernangomezas. Vidurio puolėjas per vos 21 minutę sugebėjo surinkti 44 naudingumo balus – 23 taškus (6/8 dvit., 1/1 trit., 8/11 baudų), 14 atkovotų kamuolių ir 4 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviau už R.Jokubaitį dar žaidė Dario Brizuela su 16, Joelis Parra su 14 ir po 12 taškų pelnę Jabari Parkeris bei Oriolas Pauli.

Varžovų ekipoje išsiskyrė 18 taškų pelnęs ir 6 kamuolius atkovojęs Dejanas Kravičius. Trae Bellas-Haynesas pridėjo 15 taškų.

Čempionės titulą, iškovotą dar treniruojant Šarūnui Jasikevičiui, ACB lygoje ginanti „Barcelona“ šiuo metu žengia trečia.

Pirmauja karališkasis Madrido „Real“ (20-3) ir Malagos „Unicaja“ (19-4).

T.Sedekerskis pralaimėjo

Kitose rungtynėse nesisekė Tadui Sedekerskiui ir Vitorijos „Baskonia“ (12-11) klubui.

ZUMAPRESS / Scanpix nuotr./Tadas Sedekerskis

Duško Ivanovičiaus auklėtiniai išvykoje 80:98 (22:26, 17:22, 18:20, 23:30) buvo sutriuškinti Las Palmo „Gran Canaria“ (15-8) ekipos.

Po traumos sugrįžtantis „Baskonia“ kapitonas T.Sedekerskis sukrapštė vos 3 taškus ir 3 sugriebtus kamuolius.