2020 12 26

R.Kurtinaitis lengviau atsikvėpė: juodą atkarpą užbaigė pergale prieš K.Maksvytį

Sunkiai šį sezoną pradėjusi Maskvos srities „Chimki“ (4-5) su Rimu Kurtinaičiu šeštadienio vėlyvą popietę šventė svarbią pergalę Jungtinėje lygoje, namuose 103:83 (27:23, 34:25, 24:15, 18:20) nugalėjusi Kazio Maskvyčio treniruojamą Permės „Parma“ (4-6) komandą.
Rimas Kurtinaitis
Rimas Kurtinaitis / Getty via Euroleague nuotr.

Šia pergale Kurčio auklėtiniai pagaliau užbaigė juodą atkarpą, nes buvo pralaimėję aštuonis mačus iš eilės – septynias Eurolygos dvikovas ir vieną Jungtinės lygos akistatą.

Įspūdingą mačą sužaidė „Chimki“ lyderis Aleksejus Švedas, pelnęs 28 taškus, atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojęs 5 kamuolius ir surinkęs 40 naudingumo balų.

„Parma“ ekipai atstovaujantis Adas Juškevičius per 23 minutes pelnė 5 taškus (0/1 dvitaškio, 0/4 tritaškių, 5/6 baudų), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, 3 kartus pažeidė taisykles, 2 kartus suklydo ir surinko 3 naudingumo balus.

Kitas Permės ekipos lietuvis Eigirdas Žukauskas žaidė 31 minutę ir įmetė 12 taškų (0/4 dvitaškių, 4/8 tritaškių), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, 2 sykius suklydo, 3 kartus prasižengė ir surinko 11 naudingumo balų.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 28 (5 atk. kam., 10 rez. perd., 40 naud. bal.), Devinas Bookeris 19 (5 atk. kam., 27 naud. bal.), Jordanas Mickey ir Davis Bertanis po 13, Jonas Jerebko 10 (11 atk. kam.).

„Parma“: Robertas Johnsonas 24 (5 rez. perd.), Eigirdas Žukauskas (7 atk. kam.) ir Marekas Mejeris po 12, Vladimiras Ivlevas (5 atk. kam.) ir Glebas Šeiko po 9.