2022 03 08

„Real“ duobė gilėja: užduso ir „Crvena zvezda“ pančiuose

Madrido „Real“ (16-6) klubo duobė tęsiasi. Pablo Laso auklėtiniai Belgrade neatsilaikė prieš Belgrado „Crvena zvezda“ (10-12) ekipą – 62:65 (15:16, 13:19, 14:8, 20:22).
Nate'as Woltersas
Nate'as Woltersas / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

„Karaliai“ Eurolygoje nelaimi jau daugiau nei mėnesį. Prieš tai „Real“ krito prieš Stambulo „Fenerbahče“ (51:66), „Barcelona“ (68:86) ir Kauno „Žalgirį“ (47:68).

Gynybinio plano rungtynėse Aleksandro Nikoličiaus arenoje „Crvena zvezda“ geriau sužaidė pirmąją rungtynių pusę, kurią laimėjo 35:28, bet įklimpo po ilgosios pertraukos ir per trečiąjį ketvirtį pelnė vos 8 taškus.

Ketvirtajame kėlinyje „Crvena zvezda“ susikrovė 5-7 taškų persvarą, o dar likus minutei šeimininkai pirmavo 63:56.

Vis dėlto tada dviejų tritaškių salvę į krepšį paleido „Real“ veteranas Sergio Llullas, likus 13,7 sek. nukirpdamas savo komandos deficitą iki taško (62:63).

Tačiau stebuklo sukurti svečiams iš Madrido nepavyko. Nikola Ivanovičius sumetė baudų metimus, o rezultatą išlyginti galėjęs S.Llullas paleido labai sudėtingą metimą, kuris tikslo nepasiekė.

Atmetus rungtynes prieš suspenduotus Rusijos klubus, „Real“ dabar turi 16 pergalių ir 6 pralaimėjimus bei pagal šį rodiklį susilygino su trečioje vietoje esančiu Milano „Olimpia“ klubu.

Tuo tarpu „Crvena zvezda“ pakilo į pirmąjį Eurolygos aštuonetą, aplenkdama daugiau rungtynių žaidusį „Monaco“ (10-13).

„Crvena zvezda“: Nikola Ivanovičius ir Dejanas Davidovacas po 13, Nate'as Woltersas 12.

„Real“: Sergio Llullas 20 (5/10 trit.), Walteris Tavaresas 11 (11 atk. kam.).