2020 12 20

Reta pergalė: R.Minioto ir A.Kulbokos ekipa išgyveno trilerį Fuenlabradoje

Du lietuvius savo gretose turintis Bilbao „RETAbet“ (3-11) vos trečią kartą šiame ACB pirmenybių sezone iškovoja pergalę. Baskai svečiuose po dramatiškos kovos 74:70 (13:14, 17:20, 25:19, 19:17) palaužė Fuenlabrados „Montakit“ (4-10).
Regimantas Miniotas
Regimantas Miniotas / FIBA nuotr.

Permainingame susitikime šeimininkai likus 21 sekundei iki ketvirtojo kėlinio pabaigos turėjo keturių taškų deficitą (68:72), bet kamuolį savo rankose, tačiau jų viltis pakovoti dėl pergalės sudaužė Regimantas Miniotas.

Aukštaūgis perėmė kamuolį, šaltakraujiškai sumetė baudų metimus ir įtvirtino retą Bilbao klubo pergalę šiame sezone.

R.Miniotas buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių – nors žaidė tik 17 minučių, bet spėjo pelnyti 13 taškų (4/6 dvit., 0/1 trit., 5/5 baud.), atkovoti 5 ir perimti 2 kamuolius bei surinkti 18 naudingumo balų.

Lietuvis tapo naudingiausiu savo ekipos krepšininku ir ženkliai pranoko savo tautietį Arnoldą Kulboką, kurio sąskaitoje 5 taškai (0/1 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), 4 atkovoti kamuoliai ir 7 naudingumo balai per 22 minutes.

Fuenlabrados „Montakit“: Obi Emegano 18 (7 atk. kam., 23 naud. bal.), Christianas Eyenga 15, Kyle'as Alexanderis 11.

Bilbao „RETAbet“: Jaroslawas Zyskowskis 17, Johnas Jenkinsas 14, Regimantas Miniotas 13, Alexas Reyesas 10.