Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2020 10 08

Reto pykčio minutės pertraukėlė: „Lietkabelio“ trenerio tirada nutildė net komentatorių

Panevėžio „Lietkabelis“ turi problemų ir apie tai garsiai kalba treneris Nenadas Čanakas. Taip garsiai, kad nutilo net „EuroCup“ komentatorius. Rungtynėse Monake užfiksuota reto pykčio minutės pertraukėlė, kurioje 44-erių serbas keikėsi dviem kalbomis ir trankė savo derinių lentą.

„Lietkabelis“ nesėkmingai pradėjo trečiąjį kėlinį ir paleido varžovus į priekį net 20 taškų skirtumu – 42:62. Tada ir prasidėjo.

„Ko jūs norite?! Tu, tu ir tu – ko jūs norite?!“ – užsimojęs Nenadas Čanakas trenkė derinių lentą.

„Ginkitės! Atsitverkit varžovą! Ginkitės, po velniais!“ – serbas piktai nužiūrėjo suglumusį suolą.

Minutės pertraukėlės pabaigoje kiek nurimęs N.Čanakas ramiai išdėstė pagrindinius nurodymus ir sukvietė žaidėjus suremti kumščius: „LIET-KABELIS!“

„Kai sirgaliai mėgaujasi vaizdu aikštėje, tai treneris Čanakas akivaizdžiai tuo nesimėgauja“, – nejaukiai nutilęs ir išklausęs visą tiradą, reziumavo rungtynių komentatorius.

„Lietkabelis“ pralaimėjo trečiąjį ketvirtį net 27 taškų skirtumu – 8:35. Po dviejų kėlinių atsilikę vos vienu tašku (34:35), po 10 minučių panevėžiečiai krito į šulinį 42:70. N.Čanako auklėtiniai galiausiai krito kovoje 57:82.

Tai buvo antras kartas iš eilės, kai „Lietkabelis“ beviltiškai kapituliavo po ilgosios pertraukos. Pirmajame „EuroCup“ sezono mače namuose su Bolonijos „Virtus“ iki pertraukos Panevėžio klubas laikėsi kovoje 35:36, bet trečiąjį pralaimėjo 3:17 ir per kėlinį nepataikė nė vieno metimo iš žaidimo – tris taškelius susirinko baudų metimais.

„Žaidžiame kaip vaikai“, – po nesėkmės Monake pyko N.Čanakas.