2022 03 18

Rezultatyviausiai šį sezoną žaidęs R.Giedraitis nukalė pergalę baskams

Rokas Giedraitis buvo rezultatyviausias rungtynių dalyvis, o pergalę pasiekusi Vitorijos „Baskonia“ (10-15) šoktelėjo aukštyn turnyrinėje lentelėje.
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Lietuvio vedami baskai namuose 85:68 (21:19, 23:12, 20:29, 21:8) įveikė Berlyno ALBA (9-13).

R.Giedraitis nugalėtojams per 31 minutę sumetė 22 taškus (6/8 dvit., 3/8 trit., 1/2 baud.), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, sykį suklydo ir surinko 23 naudingumo balus.

Tai – naudingiausios Roko rungtynės nuo gruodžio 30-osios, kai jis prieš „Barceloną“ surinko 25 naudingumo balus.

Tiek daug taškų lietuvis šį sezoną dar nebuvo pelnęs – jo sezono rekordas buvo 21 taškas.

Tadas Sedekerskis nugalėtojams per 18,5 minutės įmetė 7 taškus (2/2 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, dusyk prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

Baskai šia pergale aplenkė iš karto dvi komandas lentelėje – ALBA ir Stambulo „Fenerbahče“ (9-13), – bei pakilo į dešimtą vietą.

„Baskonia“: Rokas Giedraitis 22, Wade'as Baldwinas 16 (7 atk. kam., 10 rez. perd., 29 naud. bal.), Simone Fontecchio 12, Vanja Marinkovičius 10.

ALBA: Jaleenas Smithas 16, Oscaras Da Silva 13 (7 atk. kam.), Tamiras Blattas 10 (6 rez. perd.).