Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2013 12 04

Ramūno Butauto ir Kęstučio Kemzūros klubai pralaimėjo Europos taurėje, o Rimo Kurtinaičio „Chimki“ iškovojo dar vieną pergalę

Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ ir toliau šluoja varžovus nuo kelio Europos taurėje – šį kartą rusų auką tapo Jeruzalės „Hapoel“ ekipa. Lietuvio komanda savo aikštėje 85:73 (23:17, 20:17, 18:24, 24:15) įveikė varžovus ir įsirašė septintąją pergalę. Sėkmė nesišypsojo kitų trenerių iš Lietuvos ekipoms – tiek Rygos VEF, tiek Nimburko ČEZ nusleido varžovams.
Rimas Kurtinaitis
Rimas Kurtinaitis / Alfredo Pliadžio nuotr.

Rimo Kurtinaičio treniruojama ekipa mačą pradėjo užtikrinčiau nei varžovai. Po pirmojo kėlinio „Chimki“ turėjo 6 taškų persvarą. Iki ilgosios pertraukos Jeruzalės komandai pabusti nepavyko, rusai padidino savo pranašumą – 43:34.

Trečiajame kėlinyje „Hapoel“ sukaupė jėgas ir sumažino deficitą – 58:61. Vis dėlto lemiamą ketvirtį geriau sužaidė „Chimki“ ir šventė pergalę 85:73.

„Chimki“: Paulas Davisas  22, Marko Popovičius ir Petteris Koponenas po 14, Mickaelis Gelabale‘is 9, Jamesas Augustine‘as ir Sergejus Monia po 8.

„Hapoel“: Yotamas Halperinas ir Artiomas Parakhouskis po 19, Lioras Eliyahu 18, Joshas Duncanas 8.

G grupės mače Ramūno Butauto treniruojama ekipa išvykoje nusileido Haifos „Maccabi“. Rygos VEF po atkaklios kovos 72:74 (11:24, 18:21, 19:11, 24:18) turėjo pripažinti varžovų pranašumą ir įsirašė ketvirtąjį pralaimėjimą.

„Maccabi“: Brianas Randle‘as ir Daganas Yivzori po 16, Donta Smithas 11, Ike Ofoegbu 10.

VEF: Kristapas Janičenokas 17, Kenanas Bajramovičius 15, Arturas Berzinis 12, Derrickas Nixas ir Dee Brownas po 10

Nesėkmę A grupės rungtynėse patyrė ir Kęstučio Kemzūros treniruojamas Nimburko ČEZ – lietuvio ekipa 69:71 (17:19, 16:21, 15:9, 21:22) nusileido Le Mano „Sarthe Basket“. Tai buvo ketvirtasis Čekijos klubo pralaimėjimas.

„Sarthe Basket“: Reyshawnas Terry 16, Vaughnas Dugginsas 13, Joao Paulo Batista 11.

ČEZ: Radoslavas Rančikas 19, Dylano Page‘o 15, Tre Simmonsas 14.