2021 03 13

Š.Jasikevičiaus „Barcelona“ su uraganiniu puolimu nukovė lygos vidutiniokus

Eilinę pergalę Ispanijos ACB pirmenybėse iškovojo Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“ (20-3). Katalonai sužaidė vienas geriausių rungtynių puolime bei namuose 107:88 (26:26, 29:18, 27:28, 25:16) nugalėjo Saragosos „Casademont“ (10-15).

Š.Jasikevičiaus kariauna savo pranašumą aikštėje įrodinėti pradėjo antrajame kėlinyje, kuriame spurtavo net 24:8 ir greitai susikrovė 16 taškų persvarą (53:37).

Visgi svečiai iš Saragosos taip greitai sudėti ginklų neketino ir iš karto po pertraukos varžovus pagavo kiek prisnūdusius. „Casademont“ greitai atsakė savuoju spurtu ir akimirką ekipas skyrė tik vienas metimas (60:63), tačiau pylos nuo Šaro gavę katalonai žaibiškai sukruto ir vėl atitrūko dviženkliu pranašumu.

100 taškų ribą „Barca“ šiame sezone perkopė ketvirtą kartą, antrą – ACB čempionate. Būtent Ispanijos pirmenybių rungtynėse prieš „Gipuzkoa Basket“ jie sumetė daugiausiai – 110 taškų.

Eurolygos lyderiai krepšį atakavo tiesiog fantastiškais procentais. Dvitaškius katalonai realizavo 63 proc., o tritaškius – net 54 proc. taiklumu.

10-tą pergalę iš eilės iškovojusi „Barcelona“ rikiuojasi antra, o Saragosos klubas šiuo metu yra 11-tas.

„Barcelona“: Brandonas Daviesas 20 (12/14 baud., 8 atk. kam., 27 naud. bal.), Adamas Hanga 17 (28 naud. bal.), Nikola Mirotičius 15 (7 atk. kam., 22 naud. bal.), Cory Higginsas 14, Leandro Bolmaro 11, Kyle'as Kuricas 10.

Saragosos „Casademont“: Dylanas Ennisas 27, Jacobas Wiley 14, Nicolas Brussino 11.