2022 06 08

S.Kulviečiui nekrito tritaškiai – „Bayern“ laimėjo lemiamą kovą dėl finalo Vokietijoje

Eurolygos atkrintamosiose šiemet kovojęs Miuncheno „Bayern“ klubas išgyveno lemiamą mūšį Vokietijos čempionato pusfinalyje.
Saulius Kulvietis
Saulius Kulvietis / „Scanpix“ nuotr.

Andrea Trinchieri auklėtiniai išvykoje 87:74 (24:16, 18:28, 27:17, 18:13) įveikė lietuvio Sauliaus Kulviečio atstovaujamą Bonos „Telekom Baskets“ klubą.

„Bayern“ laimėjo pusfinalio seriją 3-2 ir pateko į finalą, kuriame susitiks su kita Eurolygos ekipa Berlyno ALBA.

S.Kulviečiui ir „Telekom Baskets“ teks kautis dėl bronzos su Liudvigsburgo „Riesen“ ekipa.

Trečiadienį Bonos komanda pirmavo po dviejų kėlinių (44:42), bet „Bayern“ spurtavo po pertraukos, o ketvirtajame kėlinyje susikrovė ir dviženklę persvarą (66:77).

Daugiausiai laiko savo komandoje – daugiau nei 33 minutes su puse – žaidęs S.Kulvietis pralaimėjusiems pelnė 12 taškų, bet pataikė tik 1 tritaškį iš 7.

Rezultatyviausiai Bonos ekipoje žaidė 25 taškus pelnęs Parkeris Jacksonas-Cartwrightas. Karstenas Tadda pridėjo 12.

„Bayern“ komandą į pergalę vedė Nickas Weileris-Babbas (18), Nihadas Džedovičius (14), Andreas Obstas (11) ir Augustinas Rubitas (10 taškų, 9 atkovoti kamuoliai).