Šaras tapo neįtikėtino metimo liudininku – pratęsimas išplėštas stebuklingai

Stambulo „Fenerbahče“ krepšininkai dar ilgai prisimins Georgios Papagianio metimą. Graikas vidurio puolėjas išgelbėjo Šarūno Jasikevičiaus treniruojamą komandą Turkijos lygos rungtynėse.
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Atrodė, kad be kelių svarbių žaidėjų rungtyniavusi „Fenerbahče“ patirs vieną retų pralaimėjimų Turkijos lygoje.

„Bahčešehir“ krepšininkai ketvirto kėlinio pabaigoje įgijo trijų taškų persvarą, kai tiksėjo paskutinės sekundės.

Tačiau tada Georgios Papagianis viena ranka iš savo aikštės pusės švystelėjo kamuolį ir šis įkrito. „Fenerbahče“ krepšininkai laimingi sušoko ant graikų milžino, kuris ištraukė pratęsimą.

Per jį „Fenerbahče“ pasiėmė pergalę 110:105.

Daugiausiai taškų nugalėtojams pelnė Melihas Mahmutoglu (21), Tyleris Dorsey (17), Jonathanas Motley ir G.Papagianis (15).

„Bahčešehir“ komandą į priekį vedė 23 taškus pelnęs buvęs žalgirietis Tyleris Cavanaugh.

Nuo tada, kai gruodį prie „Fenerbahče“ vairo stojo Š.Jasikevičius, Stambulo komanda laimėjo 15 kartą per 17 mačų.

Turkijo lygoje Šaro vyrai su 15 pergalių ir 3 pralaimėjimais lieka antroje vietoje. Pirmauja Stambulo „Anadolu Efes“ (15-2).